Paliwa w grupie Delfin – niekończąca się opowieść

ASWB podjęła starania w poszerzeniu oferty na zakup paliw z importu poprzez bazy OLPP lub zagranicą. W temacie sprawy zostały do uzgodnienia już tylko drobne szczegóły usprawniające formułę handlową. W poszukiwaniach dostawcy skierowaliśmy się na firmę spełniającą w swych działaniach zapisy nowelizacji ustawy o podatku akcyzowym w oparciu o koncesję OPZ z wpisem na opłaty rezerw państwowych. Warunki te stanowią podstawę jakichkolwiek przyszłych działań handlowych, jest to gwarancja bezpieczeństwa a także zapłaty VAT za wprowadzony na teren Polski olej napędowy lub benzynę.
Na bazie powyższego otrzymaliśmy ofertę dla odbiorców hurtowych, jak również indywidualnych właścicieli stacji paliw. Celem jest dostarczenie paliwa najwyższej jakości, potwierdzonej odpowiednimi badaniami laboratoryjnymi. Oferta jest bardzo atrakcyjna, a wręcz kusząca.
Towar może być odbierany bezpośrednio przez kupującego z baz na terenie Niemiec i Litwy. Dla Członków Grupy Delfin ekwiwalent za każdy kurs a dla pozostałych w przypadku stałych odbiorów. Paliwo może być dostarczane również bezpłatnie, transportem sprzedającego -cysternami 30 tys l (paliwo sprzedawane w 15 stopniach, grawitacja). 
Ceny paliwa formułowane są w oparciu o cennik PKN Orlen, z uwzględnieniem stałego rabatu w zależności od rodzaju paliwa (B0, B7…). W celu uzyskania informacji o wielkości upusty prosimy o kontakt pod telefonem 605 850 055. 
W  niedługim czasie otworzy się możliwość odbierania produktów z bazy w Małaszewicach i Brzesku.
I najważniejsze, do każdego dostarczonego towaru dołączany jest dowód wydania zewnętrznego WZ, faktura VAT, wyniki badań laboratoryjnych, potwierdzenie opłaty akcyzy, potwierdzenie opłaty podatku VAT, oraz wszelkie inne niezbędne dokumenty w obrocie paliw, tzw. paszport paliwa. 
Wszelkie dokumenty rejestrowe firmy sprzedającej paliwo, zostaną Wam zaprezentowane po otrzymaniu zapytania ofertowego, bądź na spotkaniu.
Jak widać, dokładamy wszelkich starań, abyście mogli być usatysfakcjonowani i czuli się bezpiecznie, współpracując z nami. 
Aby złożyć zamówienie, powinieneś zamówić konto handlowe na paliwa.