Instalacja fotowoltaiczna w abonamencie

Chcielibyśmy wstępnie opisać temat usługi i przybliżyć zasady współpracy.

Jak Państwo słyszą instalacja fotowoltaiczna to myślą Państwo o tym, że trzeba wyłożyć pieniądze czyli kolejna inwestycja, a efekty będą widoczne za parę lat.

Dziś firma płaci  za energie elektryczną i oprócz efektów jej używania nie ma żadnej wartości dodanej, w przedstawianej propozycji, nie zwiększając ponoszonych wydatków na energię elektryczną Operator z własnych środków buduje na obiekcie instalację fotowoltaiczną dostosowaną do potrzeb firmy. Przyjęta formuła tej usługi jest taka, że koszt abonamentu i pozostałych opłat do zakładu energetycznego jest równa lub mniejsza od opłat ponoszonych obecnie na opłacenie rachunków za energię. Docelowo po okresie umowy instalacja staję się własnością firmy i produkuje energię na Wasze potrzeby bez ponoszenia kosztów. 

 • Pierwsza na naszym rynku samo spłacająca się instalacja bez wyłożenia ani jednej złotówki po stronie Inwestora.
 • Instalacja wykonana na produktach firm Vikram Solar, Delta i Energy5.
 • Zachęcamy do skorzystania ze środków Funduszu Susi Partners.
 • Dziś można mieć prąd za darmo bez inwestycji i przerzucić problemy na Operatora. Na prawdę warto. 

Instalacja fotowoltaiczna gwarantuje stałe koszty zasilania, bez względy na podwyżki u dostawców energii elektrycznej.

Poza tym istnienie takiej instalacji można wykorzystać marketingowo w promocji firmy i relacjach ze swoimi partnerami że dbacie o środowisko naturalne, jesteście ekologiczni, dzięki instalacji zmniejszacie zanieczyszczenie powietrza, itp 

Dodatkowym atutem systemu będzie znaczący wkład w ochronę środowiska, co może zapewnić liczne benefity na podstawie nadchodzących zmian legislacyjnych. Wpływa to również pozytywnie na wizerunek Państwa firmy.

Zalety wynajmu instalacji:

 1. Operator finansuje panele fotowoltaiczne.
 2. Spłata instalacji z oszczędności z rachunków za prąd.
 3. W okresie umowy najmu ubezpieczenie, serwis, gwarancja po stronie Operatora.
 4. Wykup za symboliczną złotówkę.
 5. Bez obciążenia zdolności kredytowej.
 6. Wszystkie formalności z gestorami po stronie Operatora.
 7. Tylko topowe produkty z listy Tier 1.
 8. Abonament kosztem przychodu (nie prowadzą Państwo amortyzacji instalacji)
 9. Operator jest właścicielem instalacji w trakcie abonamentu, więc wszystkie problemy, naprawy, wymiany leżą po stronie Operatora.
 10. Pozytywny wizerunek Państwa Firmy produkującej zieloną energię.
 11. Mniejsze rachunki za prąd.
 12. Podwyżki energii nie będą już tak wpływać na wysokość rachunku, sami Państwo ja produkujecie.

Produkty, które stosuje Operator w swoich instalacjach pochodzą od producentów znajdujących się na liście Tier 1, co oznacza, że jest to nie tylko montaż modułów fotowoltaicznych przy użyciu komponentów innych firm, ale także produkują swoje moduły od podstaw, kontrolują proces produkcyjny na każdym etapie od ogniw krzemowych po ostateczny montaż modułów. Inwestują w badania i rozwój (R&D) i ciągłe innowacje w celu poprawy jakości swoich produktów i procesów oraz używają wysoce zautomatyzowanej technologii produkcyjnej, która jest sprzyjająca do utrzymania standardu jakości.