24 maja 2018

Formularz RODO

 

Klauzula informacyjna

Jednocześnie dbając o to, aby wiedzieli Państwo, kto i w jaki sposób przetwarza Państwa dane osobowe, poniżej przedstawiamy informacje, które pomogą Państwu to ustalić.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest Agencja Solidaniw w Biznesie z siedzibą w Sopocie, ul. Armii Krajowej  48/3, NIP: 585-121-17-68, zwany dalej Administratorem;
  • W sprawie ochrony danych osobowych można kontaktować się poprzez e-mail: solidarniwbiznesie@wp.pl oraz     telefonicznie: +48 58 341 40 29.

 

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu określonym w    miejscu ich przekazania (np. zapytanie o cenę, przedstawienie oferty, sprzedaż, konsultacja) na podstawie uzasadnionego interesu ADO, którym jest:
przychód ze sprzedaży produktów i usług,
marketing bezpośredni własnych produktów i usług,
dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonej działalności,
dopełnienie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze;
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;

 

  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres konieczny do przeprowadzenia pełnej obsługi określony dokładnie w dokumencie Polityka prywatności i ochrony danych osobowych.
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia  2016 r.;
  • podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne w celu obsługi przez Administratora;
  • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji   będzie odbywało się na zasadach dopasowania komunikatów reklamowych i propozycji handlowych, konsekwencją takiego przetwarzania będzie zmniejszenie liczby komunikatów i ich lepsze dopasowanie do Pana/Pani potrzeb.